Фінляндія оплатить розмінування Донбасу

Фінляндія оплатить розмінування Донбасу

Фінська делегація на чолі з міністром закордонних справ Хаавісто відвідала ділянку розведення сил і засобів №1 в Станиці Луганській. Фінляндія готує виділення 600 тисяч євро Україні на розмінування Донбасу. Про це повідомив міністр закордонних справ республіки Пекка Хаавісто під час візиту. Повідомляє Корреспондент.net, посилаючись на Інтерфакс-Україна.

«Східна Україна є однією з найбільш сильно забруднених мінами зон конфліктів у світі. Ми готуємо додатковий пакет [допомоги] на 600 тисяч євро для розмінування», — сказав дипломат.

Фінська делегація на чолі з міністром закордонних справ Хаавісто відвідала ділянку розведення сил і засобів №1 в Станиці Луганській.

Делегацію Фінляндії в поїздці супроводжував заступник глави українського МЗС Єгор Божок. Метою візиту називається демонстрація підтримки України і отримання актуальної інформації про ситуацію з безпекою.

Хаавісто висловив занепокоєння щодо того, що конфлікт продовжує негативно впливати на життя мирного населення. Також він привітав відновлювальні роботи, які ведуться в Станиці Луганській. А саме ремонт моста і пуск безкоштовного громадського транспорту для маломобільних громадян.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський зустрівся з президентом Фінляндії.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *