Гончарук анонсував запуск програми дешевих кредитів для малого бізнесу

Гончарук анонсував запуск програми дешевих кредитів для малого бізнесу

Кабінет міністрів України готує до запуску програму з підтримки малого та середнього підприємництва. Вона розпочне свою роботу з 1 лютого 2020-го року. Обсяг кредиту складе 1,5 млн грн на 5 років. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Інформує Цензор.НЕТ, посилаючись на Урядовий портал.

Ця програма є продовженням ініціативи Президента України Володимира Зеленського, про яку він говорив у своєму нещодавньому відеозверненні до заробітчан.

«Її суть дуже проста — стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатись наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут», — зазначив Олексій Гончарук.

За його словами, зараз напрацьовують всі необхідні рішення для запуску. Уже найближчим часом почнуть приймати заявки. Зараз вже працює веб-портал, де можна залишити запит на участь у програмі.

«5% річних — якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця; 7% річних — для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але за кожного нового працівника ставка знизиться на 0,5%!); 9% річних — для бізнесу з виручкою до 50 млн грн», — пояснив співвідношення відсоткових ставок Гончарук.

Як зазначив прем’єр, стартапи зможуть брати участь від початку своєї діяльності. Натомість діючий бізнес — якщо вже працює мінімум 12 місяців. При цьому, сам учасник програми має інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат.

«Для участі знадобиться бізнес-план, якщо ви плануєте бізнес з нуля. Якщо ж вже працюєте, то позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна», — підкреслив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, Кабмін продав держоб’єктів на 100 мільйонів.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *