Гончарук обговорив з місією МВФ нову програму розширеного фінансування

Гончарук обговорив з місією МВФ нову програму розширеного фінансування

Нова програма повинна замінити резервну угоду на 3,9 млрд дол., термін дії якої завершується на початку січня.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністр фінансів України Оксана Маркарова зустрілися з керівником місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) Рон ван Роденом і економістом місії Габором Пулою. Про це повідомляє прес-служба Кабміну. Інформує 112-Україна.

«Україна продемонструвала і продовжує демонструвати швидке і успішне втілення реформ, задекларованих президентом, нашим урядом і парламентом. Протягом останніх тижнів український парламент прийняв за основу проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. А також прийняв за основу і в цілому закон про анбандлинг. Останній вже підписав президент. Тому ми сподіваємося на узгодження нової довгострокової програми розширеного фінансування, яка підтримає наші зусилля, спрямовані на прискорення економічного зростання «, — йдеться в повідомленні.

У свою чергу керівник місії МВФ відзначив важливість реформ, які українська влада провела останнім часом. Також він висловив сподівання на підтримку і прискорення їх темпу.

Як повідомлялося, 14 листопада місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) на чолі з Роном ван Роденом прибула до Києва для продовження дискусії про можливість відкриття для України нової програми розширеного фінансування EFF.

16 жовтня повідомлялося, що українська делегація з представниками Нацбанку України і Міністерства фінансів вирушила до Вашингтона на переговори з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями.

Уряд веде переговори щодо нової кредитної програми МВФ, яка замінить резервну угоду на 3,9 млрд дол. Термін її дії завершується на початку січня.

Раніше ми повідомляли, що місія МВФ почала роботу в Києві.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *