Гончарук оцінив вплив Коломойського на Зеленського

Гончарук оцінив вплив Коломойського на Зеленського

Глава Кабміну висловив упевненість в тому, що президент — самостійна людина і не управляється СМСками олігархів.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що вплив олігархів в Україні зменшується. Про це він сказав під час Київського міжнародного економічного форуму. Інформує Корреспондент.net.

«Я не вважаю, що Коломойський кудись повертається, я не вважаю, що вплив олігархів збільшується. Він зменшується», — зауважив Гончарук.

Глава уряду додав, що на нього особисто «не впливає ні Ахметов, ні Коломойський».

«Я переконаний в тому, що президент самостійна людина і не управляється СМСками жодної зі сторін… Я переконаний в тому, що так мало впливу, який мають ті шановні громадяни (олігархи — ред.) як зараз, у них не було ніколи», — сказав Гончарук.

Він наголосив, що для боротьби з монополіями олігархів в Україні необхідний нормальний регулятор НКРЕКП, який буде чесно рахувати тарифи і сильний Антимонопольний комітет, який буде давати «тверезу» оцінку.

«Я вірю в те, що вплив олігархів у медіа також поступово буде зменшуватися, але за один день це зробити неможливо. Очевидно є власники каналів, які захищають свої інтереси», — додав Гончарук, зазначивши, що з цим «потрібно щось робити».

Раніше Зеленський в інтерв’ю американському виданню заявив, що не боїться образити Коломойського. Він також наполягає, що вимагатиме від Ігоря Коломойського витрачати більшу частину своїх грошей на соціальні та інфраструктурні проекти.

Нагадаємо, у вересні Гончарук заявив, що шукає «компроміс» з Коломойським щодо ПриватБанку.

Раніше ми повідомляли, що Гончарук назвав чотири пріоритети Кабміну.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *