Гончарук заявив, що всю територію України буде оцифровано наступного року

Гончарук заявив, що всю територію України буде оцифровано наступного року

За словами прем’єра, вся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що всю територію України оцифрують в наступному році. Про це прем’єр написав на своїй сторінці в Facebook. Інформує 112-Україна.

«Усю територію України оцифрують вже в наступному році! Міжнародний тендер на здійснення такої аерофотозйомки вже оголошено. Це означає, що Україна буде мати якісні і точні 3D-моделі лісових масивів, виробничих споруд, а також класифікації будівель, рослинності, ліній електропередач та багато іншого», — сказав прем’єр.

Як зазначив Гончарук, вся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи — кадастри природних ресурсів і топографічні карти будуть мати достовірні дані про території.

«Їх будуть використовувати і в проектуванні українських доріг. Це здешевить процес і заощадить час на будівництво, зате якість тільки зросте. Завдяки аерофотозніманню можна буде ефективно зрошувати землі, що позитивно вплине на врожайність», — додав він.

За словами прем’єра, очікується потужний економічний ефект. Так, інвестори зможуть легко проектувати об’єкти, вкладати гроші в українську інфраструктуру.

«Цим активно і займається Держгеокадастр. За 3 місяці на публічній кадастровій карті з’явилося 6 нових інформаційних шарів! Загалом вже маємо відомості про 20,9 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га», — сказав Гончарук.

Також прем’єр-міністр наголосив, що важливим напрямком роботи служби є і державний контроль за використанням та охороною земель. Тільки на цьому тижні здійснено 755 перевірок. Результат — виявлено 301 порушення земельного законодавства. Обсяг завданої шкоди досягає 1 млн грн. З них до бюджету у добровільному порядку відшкодовано майже 700 тис. грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство цифровий трансформації представить «Держава в смартфоні» у грудні 2019 року.

Нагадаємо, Гончарук назвав чотири пріоритети Кабміну.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *