Кабмін скасував обмеження тарифів на опалення та гарячу воду

Кабмін скасував обмеження тарифів на опалення та гарячу воду

У випадку продовження функціонування скасованої постанови уряду Гройсмана низка міст опинилася б під загрозою відключення опалення і гарячого водопостачання.

Уряд на засіданні 15 листопада ухвалив рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету міністрів України від 26 червня 2019 № 560». Повідомляє прес-служба міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища. Інформує 112-Україна.

З проханням скасувати обмеження тарифів на опалення і гарячу воду до прем’єр-міністра Олексія Гончарука звернулася Асоціація міст України.

«Рішення забезпечує стале проходження опалювального сезону та  усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці червня 2019 уряд Володимира Гройсмана ухвалив постанову №560. Відповідно до неї встановлювався граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис. грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку.

Граничний тариф було встановлено на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушки і 75,74 грн за кубометр за відсутності рушникосушки.

За оцінкою уряду, обмеження тарифу у відповідності зі скасованою постановою призвело б до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 року на суму 7 млрд гривень.

Нещодавно ми повідомляли, що Кабмін підтримав ініціативи у боротьбі з бідністю.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *