Кабмін затвердив бюджет-2020 до другого читання

Кабмін затвердив бюджет-2020 до другого читання

Відповідно до Бюджетного кодексу проект державного бюджету на 2020 рік потрібно подати до Верховної Ради на друге читання не пізніше 3 листопада. Інформує Корреспондент.net.

Кабінет міністрів ввечері, 3 листопада, затвердив проект державного бюджету на 2020 рік. Повідомив народний депутат Олексій Гончаренко із засідання уряду в своєму Telegram-каналі. Уряд затвердив проект бюджету, який буде направлений на друге читання до Верховної Ради.

За його словами, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського не було на засіданні уряду.

2 листопада Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про пропозиції до проекту закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони. 

Нагадаємо, раніше представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук заявляла, що проект Державного бюджету на 2020 рік буде прийнятий в трьох читаннях до 20 грудня. За її словами, бюджет не прийматимуть «під ялинку».

Нещодавно ми повідомляли, що Гончарук заявив про збільшення витрат на оборону в наступному році.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *