Мажоритарка і «Слуга народу»: чому справжніх кандидатів, за яких слід було б голосувати, як не було, так і немає

Мажоритарка і «Слуга народу»: чому справжніх кандидатів, за яких слід було б голосувати, як не було, так і немає

Від «Слуги народу» на виборах в Раду піде 199 осіб. Перелік кандидатів зараз знаходиться на розгляді в ЦВК. За інформацією від поінформованих джерел в штабі партії стало відомо, що люди, які йдуть по «мажоритарці», тільки на вигляд нові молоді обличчя без досвіду в топ-політиці. Це частково пов’язано з тим, що деякі округи партія «Слуга народу» «зливає» більш імовірним переможцям гонки — представникам інших рейтингових політсил або кандидатам з більш високим рівнем популярності.

«Мажоритарники» є дійсно предметом кулуарних домовленостей. Крім того, деякі з цих молодих / нових осіб знаходяться в орбіті впливу як бізнесменів, так і «старих» політиків, які будуть контролювати своїх ставлеників після виборів в Раду. «Багато кандидатів — «професійні» грантоїди, які чудово вміють пиляти бюджети», — розповідає співрозмовник з керівництва штабу Слуги народу».

Таким чином реальних кандидатів — авторитетних громадських діячів, політиків, професіоналів, — за яких можна було б голосувати, у партії нового президента як не було, так і немає.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *