На митниці в Миколаєві мільйонні зловживання - СБУ

На митниці в Миколаєві мільйонні зловживання - СБУ

Керівництво митниці і начальники митних постів систематично порушували антидемпінгове законодавство в інтересах комерційних структур.

 Служба безпеки України викрила масштабні зловживання чиновників Миколаївської митниці ДФС. Про це повідомляє прес-служба СБУ в суботу, 2 листопада. Інформує Корреспондент.net.

«Протягом 2018-2019 років керівництво обласної митниці спільно з начальниками кількох митних постів систематично порушували вітчизняне антидемпінгове законодавство в інтересах комерційних структур. Під час ввезення з Європи мінеральних добрив посадові особи безпідставно занижували податкові ставки. В результаті чого державний бюджет недоотримав майже 10 млн гривень» , — йдеться в повідомленні. 

В СБУ відзначили, що в ході обшуків вилучили документацію, яка підтверджує масштабні зловживання. Відкрито кримінальне провадження за статтею про зловживання владою або службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України). 

Нагадаємо, 31 жовтня СБУ і ДБР проводили на Миколаївській митниці обшуки у справі про контрабанду мінеральних добрив майже на 163 млн гривень за часів колишнього керівництва. 

Начальник обласної митниці Роман Кріль заявив, що особисто подав інформацію в ДБР про можливі неправомірні дії колишнього керівництва.

Раніше ми повідомляли, що у Кабміні заявили про запуск системи для знизиження корупції на митниці.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *