Опубліковані зміни до Бюджетного кодексу

Опубліковані зміни до Бюджетного кодексу

Закон спрямований на врегулювання питань, які пов’язані з підготовкою держбюджету-2020.

Опублікований закон про зміни до Бюджетного кодексу. Документ оприлюднений у виданні «Голос України». Про це повідомляє РБК-Україна.

Закон № 293-IX спрямований на врегулювання питань, які пов’язані з підготовкою держбюджету-2020. Зокрема, зміни регулюють витрати державного та місцевих бюджетів підвищать ефективність заходів щодо виконання бюджету.

При цьому з остаточної редакції закону  виключили скорочення обсягу Фонду регіонального розвитку і нові положення по залишкам коштів спеціального фонду бюджету. Також внесені зміни для виплат соціальної допомоги безпосередньо з державного бюджету замість місцевих бюджетів.

У рамках розгляду змін до Бюджетного кодексу Рада залишила мільярдні акцизні збори на місцях. Зокрема, частина акцизного збору з пального (13,44%), яку спочатку планувалося перенести в Дорожній фонд, ще на рік залишили в місцевих бюджетах. Йдеться про суму близько 7,7 млрд гривень. При цьому профільний комітет був проти правки. Оскільки як цей податок не належить до доходів загального фонду держбюджету, а в повному обсязі зараховується до спеціального фонду як джерело надходжень Дорожнього фонду.

РБК-Україна писало, що вчора президент Володимир Зеленський підписав цей законопроект.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *