Північний потік-2: Польща оголосить про найвищий штраф в історії

Північний потік-2: Польща оголосить про найвищий штраф в історії

Антимонопольне управління Польщі оголосить штраф у справі про можливу змову щодо будівництва газопроводу Північний потік-2.

Управління захисту конкуренції і прав споживачів Польщі (UOKiK) сьогодні оголосить про найвищий в своїй історії штраф у справі про будівництво газопроводу Північний потік-2. Про це повідомляє польське видання Biznes Alert в п’ятницю, 8 листопада.

«UOKiK в запрошенні для журналістів анонсував, що на прес-конференції буде оголошено останнє рішення глави UOKiK у справі про будівництво газопроводу Північний потік-2, а також найвищий штраф для компанії в історії UOKiK», — сказано в публікації.

Зазначається, що в травні 2018 року Антимонопольний орган Польщі розпочав слідство у справі про можливу змову щодо будівництва Північного потоку-2.

Згідно з польським законодавством, максимальний штраф, який UOKiK може накласти на компанію за порушення антимонопольного законодавства, може становити 10% від обігу компанії на рік перед прийняттям рішення про порушення прав конкуренції.

Нагадаємо, раніше Данія видала компанії Nord Stream 2 AG дозвіл на прокладання Північного потоку-2 за маршрутом на південний схід від острова Борнхольм.

Данія була останньою країною, яка досі не видавала дозвіл на будівництво російського газопроводу.

Напередодні стало відомо, що Німеччина прагнула допомогти Північному потоку-2 обійти газову директиву ЄС, прийнявши відповідні поправки в державне законодавство, але потім Бундестаг провалив голосування за поправки.

Нагадаємо, Північний потік-2 несе загрози для всієї Європи – Зеленський

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *