Повне вимкнення аналогового телебачення знову перенесли

Повне вимкнення аналогового телебачення знову перенесли

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового телебачення в Україні на 30 червня 2020 року. Повідомляє Українська правда, посилаючись на сайт Нацради.

 Зазначається, що 12 грудня Національна рада погодила без зауважень проект постанови Кабінету міністрів «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України». Документ розроблений адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Постановою передбачено, що термін використання в Україні аналогового сигналу продовжать  до 30 червня 2020 року. Раніше термін спливав 31 грудня 2019 року.

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко пояснив, що до цієї дати використовуватимуть аналоговий стандарт ті мовники, які працюють на територіях, що межують з Російською Федерацією. Тобто північ країни, Херсонська область, лінії розмежування і тимчасово окуповані території. А також місцеві телерадіокомпанії, які досі не мають ліцензії на мовлення у цифрових мультиплексах.

Він сказав, що регулятор очікує, що незабаром будуть прораховані ще вільні частоти. Охочі місцеві компанії до літа малють змогу перейти на мовлення у цифровому стандарті.

Раніше ми повідомляли, що Нацрада позапланово перевірить п’ять каналів.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *