Режим обмежень на переміщення в районі розведення в Золотому скасують 3 листопада, - ООС

Режим обмежень на переміщення в районі розведення в Золотому скасують 3 листопада, - ООС

У неділю, 3 листопада, буде скасовано режим обмежень на переміщення в районі розведення в Золотому. Про це повідомив журналістам командир оперативно-тактичного угруповання «Північ» генерал Олег Мікац. Повідомляє 112-Україна, посилаючись на Інтерфакс-Україна.

«Починаючи із завтрашнього дня тут можна буде вільно переміщатися — відповідно виконувати всі заходи, які необхідно, як для місцевого населення, волонтерів, журналістів та інших», — сказав він.

Микац також уточнив, що в цьому районі вже 12-й день не було жодного порушення режиму припинення вогню.

Керівник української СЦКК Олександр Борщевський поінформував, що о 12.00 розпочнеться розмінування території у зоні розведення і демонтаж фортифікаційних споруд. Надалі намічено відкрити в цьому районі автомобільно-пішохідне КПВВ.

За словами Борщевського, СЦКК контролює ситуацію за допомогою 4 відеокамер. Забезпечено також цілодобове чергування офіцерів СЦКК для контролю. До того ж ведеться відеофотофіксація співробітниками.

Заступник начальника штабу відділу стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко повідомив, що в зоні безпеки в с. Катеринівка, де відбулось розведення, є 86 дворів, в них живуть 150 місцевих жителів, з них семеро дітей. За його словами, ніхто не заявляв про намір залишити село. Зараз тут поліція і районна влада забезпечує людей своєчасно хлібом, чергує швидка допомога.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Золотому-4 завершився етап дзеркального розведення військ

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *