Розпочалося розведення сил біля Петрівського

Розпочалося розведення сил біля Петрівського

Біля Петрівського розпочалося розведення сил.

Українська сторона в полудень випустила білу сигнальну ракету і отримала підтвердження, що ракета також була випущена з іншого боку.

У суботу, 9 листопада, розпочалася практична фаза розведення сил і засобів на ділянці в районі Богданівки і Петрівського. Про це заявив начальник прес-центру ОКП ОС Андрій Агєєв. Повідомляє Кореспондент.net, посилаючись на УНН.

«Сьогодні почалася практична фаза розведення сил і засобів на ділянці №3 — Богданівка, Петрівське, 9 листопада», — сказав він.

За словами Агєєва, українська сторона о 12:01 випустила білу сигнальну ракету. Отримала підтвердження, що ракета також була випущена з іншого боку.

«О 12:15 відбувся запуск зеленої ракети, що свідчило про підтвердження початку розведення сил і засобів на ділянці №3. Зараз ми отримали підтвердження від ОБСЄ і спостерігачів, наших військовослужбовців на позиціях. Також вони підтвердили інформацію про те, що пішла зелена ракета. Зараз, в найближчі хвилини, почнеться рух. Практична фаза — рух техніки і особового складу із зайняття ними інших позицій, які були заздалегідь підготовлені і на які вони повинні відійти в рамках практичної фази розведення. Взагалі на розведення сил і засобів дається три доби», — розповів Агєєв.

Процес розведення контролюють спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Нагадаємо, минулого вівторка почалося  відведення в Золотому, незважаючи на заяви про обстріл.

Раніше ми повідомляли, що Сайдік вітає рішення почати 9 листопада розведення під Петрівським.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *