Трудові мігранти переказали до України 9,7 млрд доларів за 10 місяців, - Нацбанк

Трудові мігранти переказали до України 9,7 млрд доларів за 10 місяців, - Нацбанк

Трудові мігранти переказали до України 9,7 млрд доларів за 10 місяців 2019 року, а до кінця року Нацбанк очікує близько 11,5 мільярдів доларів. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб, передає hromadske. Інформує 112-Україна.

«Щодо приватних переказів з-за кордону, наразі актуальна цифра за 10 місяців — це 9,7 мільярда доларів. Це майже як минулого року: тоді було на 7% нижчою. На кінець року ми очікуємо 11,5 мільярдів доларів», — повідомив Сологуб

Сологуб зазначив, що така тенденція свідчить про уповільнення темпів міграції з України.

Він також зазначив, що від початку року іноземні компанії, які працюють в Україні, виплатили своїм власникам близько 3 мільярдів доларів, що не свідчить про відплив капіталу, адже ця сума відповідає показникам попереднього року.

Раніше у Національному банку України повідомили, що зарплати українців, що працюють за кордоном, зростають повільніше, ніж зарплати в Україні.

За даними, які оприлюднили у Національному банку, обсяги грошових переказів заробітчан до України за першу половину 2019 року складають понад 5,5 мільярда доларів.

Нагадаємо, що у Польщі працюють майже 900 тис. українських заробітчан. В Естонії на даний час, за даними різних джерел, знаходяться близько 30 тис. українців, які можна поділити на кілька категорі

Українці, що працюють у Польщі, за 2017 рік відправили додому близько 11,7 млрд злотих. Перекази в Україну, згідно зі статистикою НБП, склали найбільшу частку всіх переказів, відправлених з Польщі за кордон — 90,4%. 

Нагадаємо, НБУ допускає дуже суттєве зміцнення гривні в разі проведення реформ.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *