Туреччина пригрозила направити в Європу терористів

Туреччина пригрозила направити в Європу терористів

До турецької військової операції в Сирії полонених бойовиків ІДІЛ охороняли в таборах сирійські курди.

Влада Туреччини звинуватила Євросоюз у безвідповідальному ставленні до бойовиків терористичної організації «Ісламська держава», які знаходяться в таборах для полонених на півночі Сирії. Повідомляє Корреспондент.net, посилаючись на агентство Reuters.

«Це просто неприйнятно і безвідповідально», — заявив міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу. Він мав на увазі ситуацію, при якій Анкара повинна займатися проблемою самотужки.

За його словами, якщо в доступному для огляду майбутньому ставлення окремих країн і Брюсселя до проблеми не зміниться, Туреччина може почати відправляти полонених терористів до Європи.

До недавнього часу полонених бойовиків ІДІЛ охороняли в таборах сирійські курди. Але після початку операції турецької армії Джерело миру контроль перейшов до військових цієї країни.

Раніше із закликами судити бойовиків, які містяться в таборах, на їх батьківщині в європейських країнах виступало керівництво США.

Нагадаємо, що Трамп зазнав критики після рішення вивести американських солдатів з цілої низки районів на півночі Сирії. Частина військових містечок і аеродромів, які контролювала армія США в провінціях Алеппо, Ракка і Хасака, зайняли солдати урядової армії Сирії і російська військова поліція.

Москва також домовилася з Анкарою про спільне патрулювання кордону в районі зони розмежування між турецькою армією і курдськими військовими формуваннями.

Нещодавно ми повідомляли, що відбувся бій між військовими Туреччини і Сирії.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *