У МАУ відповіли на інформацію про банкрутство

У МАУ відповіли на інформацію про банкрутство

В авіакомпанії повідомляють, що здійснюється низка заходів з метою уникнення збитків і ніякої мови про банкрутство не може бути.

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) заявляє, що здійснює низку заходів з метою уникнення збитків і ніякої мови про банкрутство авіакомпанії не може бути. Про це в коментарі Укрінформу повідомила прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Зазначимо, що напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив про можливе банкрутство авіакомпанії МАУ, якщо не будуть погашені борги перед державою.

«Українські перевізники несуть низку додаткових витрат у порівнянні з іноземними конкурентами: акциз на паливо, мита на ввезення авіатехніки і запасних частин, необхідність облітати повітряний простір сходу України, АРК і РФ. Для мінімізації негативного впливу цих факторів на діяльність і фінансовий стан авіакомпанії МАУ доводиться діяти в рамках своїх повноважень: переглядати фінансову політику і зменшувати витрати, оптимізувати в бік звуження маршрутну мережу, закривати деякі напрямки польотів. Мета цих дій — оздоровити авіакомпанію. Тому про банкрутство авіакомпанії тут мова не йде і йти не може», — зазначила вона.

Сацька додала, що цитування міністра інфраструктури в ЗМІ про можливе банкрутство авіакомпанії «виглядає як слова, вирвані з контексту».

«Питання заборгованості є предметом переговорів між двома суб’єктами господарювання, це нормальний бізнес-процес, кожен з учасників якого зацікавлений в тому, щоб знайти рішення і працювати далі, надаючи послуги з перевезення нашим, підкреслю, спільним клієнтам-пасажирам», — зазначила вона.

Сацька також зазначила, що авіакомпанія знаходиться на етапі змін, головною метою яких є повернення МАУ в зону беззбитковості, подальший збалансований розвиток і прибутковість бізнесу.

«Для реалізації цього завдання авіакомпанія змушена скоротити частотність виконання частини своїх рейсів, а деякі з них — з негативною рентабельністю — повністю скасувати. Це економічно виважений крок для стабілізації бізнесу, який дозволить МАУ переглянути та оптимізувати мережу маршрутів і розклад рейсів з урахуванням економічних чинників: розміру флоту, витрат на обслуговування польотів тощо», — додала вона.

Раніше в МАУ заявили, що із 16 листопада скоротять частину маршрутів через збитковість. Зокрема, компанія скасує рейси до Риги, у Мінськ, Амман і Пекін. Частота польотів по середньомагістральних маршрутах з Києва в Європу та Азію буде скорочена до одного разу на день.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустить додаткові потяги на зимові свята

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *