У МВФ розповіли про переговори з Україною

У МВФ розповіли про переговори з Україною

Узгодження умов нової програми підтримки з боку МВФ вимагає певного часу, заявили у фонді.

Україна і МВФ продовжують дискусію про нову програму співпраці. Про це в четвер, 7 листопада, заявив директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, повідомляє РБК-Україна.

Він наголосив на важливості зміцнення верховенства права і боротьби з корупцією в Україні і зазначив, що узгодження умов нової програми підтримки з боку МВФ вимагає часу.

«Після проведених в цьому році виборів українська влада має можливості просунутися в дуже необхідних реформах, і вони поставили перед собою дуже амбітні цілі трансформування економіки. Вони також запросили нову програму підтримки від МВФ, щоб допомогти їм у цьому. Дискусії про нову програму тривають», — сказав він.

При цьому він відзначив прогрес в обговоренні фіскальної і монетарної політик і ключові заходи, що забезпечують незалежність і фінансову стабільність центрального банку.

Представник МВФ зазначив, що фонд підтримує глобальну мету більш стабільного економічного зростання України для поліпшення життя українців і залучення інвестицій.

«Україні потрібно провести низку структурних реформ, поліпшити якість держуправління, боротися з корупцією, зменшити роль держави і олігархів», — сказав Райс.

Нагадаємо, МВФ відклав фіндопомогу Україні — ЗМІ

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *