У Нідерландах відреагували на заяви Цемаха російським пропагандистам

У Нідерландах відреагували на заяви Цемаха російським пропагандистам

У прокуратурі Нідерландів відмовилися коментувати заяву бойовика «ДНР» Володимира Цемаха про те, що йому пропонували громадянство і будинок в Нідерландах в обмін на свідчення у справі МН17. Про це повідомив прес-секретар прокуратури Нідерландів Брехт ван де Мосдейк. Інформує Українська правда, посилаючись на Укрінформ. 

Дослівно: «Я дивилася інтерв’ю. Це правда, що Цемаха допитала Міжнародна спільна слідча група (JIT) … Ці розмови завжди конфіденційні, тому я не можу оприлюднити, що він сказав», — заявила прессекретар прокуратури.

При цьому вона зазначила, що Цемах є людиною, яка «становить інтерес для Міжнародної спільної слідчої групи».

Також у прокуратурі Нідерландів нагадали, що надіслали запит на тимчасовий арешт Цемаха до компетентних російських органів 7 вересня 2019 року з метою екстрадиції до Нідерландів.  

Раніше підозрюваного у причетності до катастрофи малайзійського Boeing Володимира Цемаха відпустила Україна в рамках обміну. Згодом він заявив, що представники Нідерландів пропонували йому громадянство в обмін на свідчення.

За словами Цемаха, участь у його допиті в Києві брали представники поліції Австралії і поліції Нідерландів. Вони ж пропонували програму захисту свідка, громадянство і «будиночок у Голландії». 

Нещодавно ми повідомляли, що Нідерланди вимагають від РФ видати Цемаха.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *