У Раді зареєстровано законопроєкт про надання статусу учасника бойових дій медичним працівникам

У Раді зареєстровано законопроєкт про надання статусу учасника бойових дій медичним працівникам

У Раді зареєстровано законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасника бойових дій медичним працівникам (№2341).

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала автор законопроєкту, нардеп від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк. Передає Цензор.НЕТ.

«В Україні тисячі медичних працівників, які рятували та продовжують рятувати життя нашим захисникам на лінії розмежування. Але, попри свій величезний вклад в обороздатність держави, ці люди чомусь не отримують статусу учасника бойових дій. В той же час, посадові особи органів державної влади, наприклад, прокуратури, подекуди отримують даний статус всього за декілька годин перебування в зоні ООС. Ідею виправити цю нерівність мені подав голова Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев. Розуміючи важливість роботи медичних працівників на фронті, я зареєструвала відповідний законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасника бойових дій медичним працівникам», який покликаний вирішити дану проблему», — заявила вона.

Раніше ми повідомляли, що понад 2 тисячі бійців за 4 роки судилися за статус УБД.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *