У штабі ООС виключили можливість нових розведень сил і засобів взимку через погоду

У штабі ООС виключили можливість нових розведень сил і засобів взимку через погоду

Зокрема, у мороз протоколом заборонено прибирати мінно-вибухові огорожі.

Розведення сил і засобів на нових ділянках на Донбасі неможливо провести в зимовий час через погодні умови. Про це заявив журналістам заступник командувача операції Об’єднаних сил Богдан Бондар. Передає 112-Україна, посилаючись на «Новини Донбасу».

«Ми входимо у такий період, що погодні умови не завжди нам будуть дозволяти підготувати нові позиції. Крім того, якщо буде мороз, то заборонено прибирати мінно-вибухові огорожі. Тобто ми не можемо проводити розмінування (в мороз, — ред.) — це заборонено протоколом», — сказав Бондар.

Сьогодні у Петрівському Донецької обл. в 12:00 Збройні сили України та представники бойовиків «ДНР» запустили сигнальні ракети.Це означало початок розведення сил і засобів.

Раніше українська сторона заявляла, що готова була вчора о 12:00 почати розведення сил і засобів на ділянці Богданівка — Петрівське (Донецька область) на лінії розмежування за умови дзеркальних дій. Бойовики своєю чергою заявили про готовність відвести війська 9 листопада.

Нагадаємо, 1 жовтня Україна повідомила про погодження тексту «формули Штайнмаєра» у відповідь на листа спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка.

Підписання українською стороною «формули Штайнмаєра» є умовою для участі в саміті «нормандському форматі». Реалізації плану Штайнмаєра повинне передувати розведення військ на Донбасі на трьох ділянках. Після цього має бути більш масштабне розведення військ по всій лінії розмежування.

Розведення сил і засобів сторін конфлікту вже відбулося на двох дільницях. № 1 у районі селища Станиця Луганська та № 2 у районі міста Золоте Луганської області.

Раніше ми повідомляли, що розпочалося розведення сил біля Петрівського.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *