"Укрзалізниця" під час раннього замовлення продаватиме квитки зі знижками, як на літаки

"Укрзалізниця" під час раннього замовлення продаватиме квитки зі знижками, як на літаки

АТ «Укрзалізниця» планує оновити систему продажу квитків. В майбутньому УЗ має на меті продавати їх, як авіаквитки — зі знижкою, прив’язаною до часу придбання квитка. Чим раніше пасажир купить квиток, тим він коштуватиме йому дешевше. Про це в інтерв’ю БізнесЦензор повідомив член правління «Укрзалізниці» Марчін Целеєвський. Передає Цензор.НЕТ.

«В УЗ одна майже постійна ціна на квиток в усі дні. Ця ціна і ціноутворення не враховують потреби величезного пласту людей. І це неправильно. Таким підходом ми ніби зрівнюємо всіх людей в плані доходу, забуваючи про те, що для деяких людей наша ціна занадто висока, а деякі можуть платити більше. Що потрібно змінити? Ми хочемо продавати квитки, як у літаку», — повідомив Целеєвський.

Він пояснив, що в майбутньому УЗ хотіла б завчасно продавати квитки з найменшою ціною. А вже ближче до дати поїздки підвищувати вартість.

«Це питання зараз у процесі розробки, зараз ми проводимо дослідження», — уточнив член правління.

Крім того, Целеєвський розповів про проблеми приміських перевезень. За його словами, УЗ необхідно близько 9-12 млрд грн на рік для приведення до ладу електричок і супутньої інфраструктури: дороги, депо тощо.

На початку 2019 року УЗ заявила про необхідність підвищити вартість квитків на пасажирські поїзди більш ніж удвіч. А тарифи на перевезення багажу — в 3,5 раза.

У червні 2019 року УЗ у своєму проєкті проспекту емісії єврооблігацій зазначила, що планує скорегувати тарифну політику щодо пасажирських перевезень, привівши її в підсумку до ринкової.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» виплатить 1 мільярд гривень винагороди залізничникам за 2018 рік.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *