Укрзалізниця запустить додаткові потяги на зимові свята

Укрзалізниця запустить додаткові потяги на зимові свята

На Новий рік і Різдво УЗ пустить 35 додаткових поїздів

Всього компанія додасть 35 поїздів. Разом з регулярними поїздами їх має вистачити для перевезення додаткових півмільйона пасажирів, які подорожують на Новий рік і Різдво.

 На час новорічних і різдвяних свят Укрзалізниця запустить 35 додаткових пасажирських поїздів далекого прямування. Про це заявив голова правління Євген Кравцов.  Повідомляє  Корреспондент.net, посилаючись на прес-службу компанії в понеділок, 4 листопада. 

За словами Кравцова, регулярних поїздів і додаткових рейсів вистачить, щоб перевезти майже півмільйона пасажирів, які подорожують залізницею під час зимових свят. Голова компанії додав, що в період свят Укрзалізниця збільшить обсяг пасажирських перевезень на кілька відсотків, порівняно з минулим роком. 

Кравцов також розповів, що очолюване ним акціонерне товариство продовжує працювати над запуском нових міжнародних залізничних маршрутів. 

«Одним з головних питань є встановлення з наступного року сполучення з Берліном», — уточнив Кравцов. 

Раніше стало відомо, що Укрзалізниця скоротить половину штату. Зокрема, Укрзалізниця звільнить штатних дроворубів, лісничих і танцюристів. Під скорочення потрапить також частина адміністративного персоналу. 

Також повідомлялося, що до аеропорту Бориспіль можна буде доїхати новим нічним експресом. Починаючи з 27 жовтня, в експериментальному режимі призначається додатковий поїзд.

Раніше ми повідомляли, що Укрзалізниця відновила на Донбасі роботу поїздів, які не курсували 5 років.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *