В Україні розпочався пробний перепис населення

В Україні розпочався пробний перепис населення

Сьогодні в Україні стартував пробний перепис населення

Перепис проводитиметься в частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області.

Державна служба статистики з 1 по 26 грудня проводить пробний перепис населення. Про це йдеться в повідомленні Держстату. Інформує Корреспондент.net.

Тестовий перепис проходить в частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області. Опитування в онлайн-режимі стартувало в ніч з 30 листопада на 1 грудня, як повідомили в Держстаті — він триватиме 10 днів.

Другий етап перепису запланований з 14 по 23 грудня. Жителі вищезгаданих районів повинні надати відповіді писареві, який відвідає їх вдома, або заповнити анкету в переписному відділі або інструкторській дільниці.

У Держстаті зазначають, що пробний перепис не ставить завданням визначити кількість населення в обраних територіях. Його метою є апробація програми, переписного інструментарію, застосування інноваційних технологій; визначення методів, основних організаційних заходів, оптимальних дат, тривалості проведення перепису; визначення концепції технології обробки даних і механізмів взаємодії органів статистики з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Пробний перепис населення в 2019 році — це підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2020 році.

Раніше планувалося, що перепис населення країни буде проведений в листопаді-грудні 2020 року.

Однак в Кабміні заявили, що перепис населення буде відбуватися за альтернативною методикою, без залучення 100 тисяч інтерв’юерів з планшетами. Це допоможе більш, ніж в два рази скоротити витрати на захід, а результати перепису будуть готові до кінця вже цього року.

Нагадаємо, Кабмін заклав на перепис населення України у 2020 році понад 3,4 млрд грн.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *