В Україну їде глава МЗС Естонії

В Україну їде глава МЗС Естонії

Урмас Рейнсалу проведе переговори з Вадимом Пристайко. Глави відомств обговорять двостороннє співробітництво, підтримку Таллінном зовнішньополітичних пріоритетів України. А також співпрацю в рамках міжнародних організацій.

В Україну з робочим візитом 4 листопада приїде міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу. Про це повідомляє прес-служба МЗС України в неділю, 3 листопада. Інформує Корреспондент.net.

«У МЗС України відбудуться переговори керівників зовнішньополітичних відомств України та Естонії Вадима Пристайко та Урмаса Рейнсалу. Передбачається обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва. Зокрема залучення естонського досвіду в сфері електронного урядування та взаємодії в контексті протидії викликам, підтримки Таллінном зовнішньополітичних пріоритетів України. А також співробітництва в рамках міжнародних організацій», — сказано в повідомленні.

Після завершення переговорів, орієнтовно о 12 годині, керівники МЗС України та Естонії проведуть спільну прес-конференцію.

Нагадаємо, що у вересні президент Естонії відвідала Київ. Кальюлайд зустрілася з президентом Володимиром Зеленським, якого запросила в Таллінн. Вона приїжджала в Україну на щорічний форум Ялтинської європейської стратегії (YES).

Тоді Керсті Кальюлайд заявила в інтерв’ю, що головна відмінність України від інших країн колишнього СРСР полягає в сильному громадянському суспільстві, але вкрай важливо боротися з корупцією.

Нещодавно ми повідомляли, що Естонія відмовилась визнавати паспорти, які видала РФ жителям ОРДЛО.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *