Вбивство Гандзюк: У МВС пояснили маленькі строки виконавцям

Вбивство Гандзюк: У МВС пояснили маленькі строки виконавцям

Поліція передала матеріали справи Гандзюк до СБУ.

Виконавці вбивства херсонської громадської діячки Катерини Гандзюк отримали малі терміни ув’язнення через те, що уклали угоду з прокурором, співпрацювали зі слідством і розповіли, хто причетний до злочину. Про це повідомляє департамент комунікації МВС України. Інформує 112-Україна.

Зокрема, виконавець і організатор злочину Сергій Торбін отримав покарання 6,5 років позбавлення волі. Інші двоє учасників цього угрупування отримали відповідно 3 і 4 роки тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, у СБУ назвали основну версію щодо мотиву вбивства Катерини Гандзюк. Слідчі вважають, що основною причиною вбивства могла стати помста через те, що Гандзюк обвинувачувала керівництво Херсонської області у підпалах лісу. Відомо також, що слідчі СБУ розслідують 5 кримінальних проваджень, пов’язаних з вбивством активістки.

У СБУ вважають, що, крім глави Херсонської обласної ради Владислава Мангера, були й інші замовники вбивства Катерини Гандзюк. Про це заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар.

Нещодавно ми повідомляли про справу Гандзюк: Мангер просить зустрічі з Зеленським.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *