Визнання ПЦУ: РПЦ заявила про припинення спілкування з главою Грецької церкви

Визнання ПЦУ: РПЦ заявила про припинення спілкування з главою Грецької церкви

Російська православна церква припинить євхаристійне спілкування з главою Елладської церкви 3 листопада. Заявив глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Іларіон в ефірі телеканалу «Росія-24». Повідомляє Українська правда, посилаючись на Інтерфакс.

29 жовтня архієпископ Афінський направив мирну грамоту главі ПЦУ, митрополиту Епіфанію. В документі він заявив про офіційне визнання Православної церкви України.

 «Це означає, що, коли патріарх (Московський і Всієї Русі) буде звершувати богослужіння, він не буде поминати Афінського архієпископа, як він вже не згадує Константинопольського патріарха. … Це означає, що ми припиняємо євхаристійне спілкування з Афінським архієпископом», — заявив Іларіон.

За його словами, «це не означає, що РПЦ припиняє спілкування з усією Елладською церквою».

«Ми як і раніше будемо зберігати спілкування з усіма тими архієреями, які не визнають ПЦУ. А такі в Елладській церкві є», — заявив він.

Також Ілларіон зазначив, що паломницькі служби РПЦ будуть рекомендувати не відвідувати її паломникам єпархії тих архієреїв Елладської церкви, які визнають ПЦУ.

Раніше ми повідомляли, що Грецька церква визнала Православну церкву України.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *