Японія передала Україні медичне обладнання

Японія передала Україні медичне обладнання

Загальна сума гранту становить 112 мільйонів гривень. Обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя.

Уряд Японії передав українським лікарням партію діагностичного обладнання для надання допомоги пацієнтам і високоточних досліджень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Як повідомляється, обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя.

«Скоро ці заклади стануть частиною мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, які мають потужну матеріально-технічну базу, працюють в цілодобовому режимі. Також медичні працівники цих лікарень пройшли практичні курси із роботи з пацієнтами в невідкладних станах», — йдеться в повідомленні.

У МОЗ також повідомили, що заощадили на цьому 450 тисяч доларів.

«Це дозволить придбати додаткові пацієнтські монітори і портативні УЗД апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам’янця-Подільського та Львова», — йдеться в повідомленні.

Загальна сума гранту на медичне обладнання від Японії становить понад 112 млн гривень. Попередня її поставка відбувалася в 2017 — 2018 роках.

Нагадаємо, ООН відправила медичне обладнання на Донбас. Через КПВВ Новотроїцьке на виїзд у тимчасово окуповану територію України пішов один вантажний автомобіль.

Також ми раніше повідомляли, НАТО виділить Україні €40 мільйонів

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *