Зеленський потрапив під тиск корумпованого оточення

Зеленський потрапив під тиск корумпованого оточення

На президента Володимира Зеленського все сильніше починають тиснути люди з близького оточення. В першу чергу мова йде про ставленика Ігоря Коломойського в Адміністрації президента – Богдана.

За неофіційною інформацією з Банкової, перед недавньою зустріччю олігархів і глави держави відбулось рандеву Ріната Ахметова і Коломойського, яке організував глава АП Богдан. На закритій зустрічі олігархи серед іншого обговорювали майбутнє корупційної схеми «Роттердам+».

Той факт, що Ахметов погодився сісти за стіл переговорів із Зеленським, свідчить про те, що про «Роттердам+» все-таки домовилися. Але вирішили його трохи «підрихтувати». В результаті спікери Банкової і Зеленського заговорили про таку собі формулу «Роттердам мінус».

Ще одна людина з оточення Зеленського – енергоексперт Герус – навіть заявив, що обіцянка Зеленського перед виборами про зниження тарифів на газ для населення – це був жарт нового обличчя української політики. Значить, оточення Зе-президента у нього за спиною вже все «порішало»: «Роттердам» залишиться, схеми в енергетиці теж, тарифи ніхто не планує знижувати.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *