Журналіст Бабченко виїхав з України: Пацан сказав, пацан зробив

Журналіст Бабченко виїхав з України: Пацан сказав, пацан зробив

Російський журналіст Аркадій Бабченко, «вбивство» якого у травні 2018 року в Києві інсценувала СБУ, заявив, що виїхав з України до Ізраїлю. Повідомляє Українська правда, посилаючись на пост Бабченка в Facebook.

«Якщо Україна вибере «кандидата Х» — ​​я зараз без персоналій, я про загальну тенденцію в країні – я наступного ж дня починаю запуск процесу «я звалюю». Рівно півроку тому написано… Я сказав. Я зробив», — написав Бабченко на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Усі ці півроку у мене в коментарях слиною захлиналися – Бабченко, ми вибрали Зеленського, звалюй, як обіцяв. Ну, ось. Пацан сказав, пацан зробив. Портнов приїхав – Бабченко поїхав», — додав журналіст.

«А сидіти і гадати, почнеться чи не почнеться в рамках нової концепції «мир-дружба-жвачка» обмін екстрадиціями – це без мене. Я поки за парканчиком постою».

У коментарях до посту Бабченко повідомив, що виїхав до Ізраїлю. Також він зазначив, що збирається повернутися в Україну в майбутньому.

«Три години льоту, і я в Києві». «Я повернуся. Це тимчасова евакуація». «Зе – поки що мій президент. Україна – моя країна. І я жити збираюся саме в ній», – пише він.

Раніше ми повідомляли, що переданий до Росії Вишинський має намір приїхати до Києва на судове засідання.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *