ЗМІ назвали дату переговорів України і РФ щодо газу

ЗМІ назвали дату переговорів України і РФ щодо газу

Переговори заплановані на 13 грудня

Попередні російсько-українські переговори щодо газу відбулися у Відні 28 листопада. У них брали участь голови Нафтогазу і Газпрому.

У п’ятницю, 13 грудня, в австрійській столиці пройдуть російсько-українські переговори щодо газу. Про що повідомило джерело в дипломатичних колах в середу, 11 грудня. Повідомляє Корреспондент.net, посилаючись на УНН. 

Склад делегацій з обох сторін поки не повідомляється. 

Попередні російсько-українські переговори щодо газу з участю міністра енергетики РФ Олександра Новака, міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексія Оржеля, глави Газпрому Олексія Міллера, керівників Нафтогазу та ТОВ Оператор газотранспортної системи України відбулися у Відні 28 листопада. 

Після переговорів в Нафтогазі повідомили, що на останньому раунді тристоронніх технічних консультацій щодо газу було погоджено, що російська і українська сторони в двосторонньому форматі повинні почати обговорювати технічні деталі. Також сторони спробують знайти рішення проблеми з виконанням рішень Стокгольмського арбітражу. 

Нагадаємо, у Газпрому ще є козирі в суперечках з Нафтогазом. Про це у вівторок, 10 грудня, заявив глава НАК Андрій Коболєв в Facebook. Ще повідомлялося, що за підсумками зустрічі в Парижі президент Володимир Зеленський заявив, що на зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним питання транзиту газу було розблоковане.

Нагадаємо, «Нафтогаз» направив нові позовні вимоги проти «Газпрому» до Стокгольмського арбітражу.

Залишити коментар

Відправити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *